Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Patentli power stream teknolojisi ile duvarda daha etkin hareket manevra özelligi vardır.

En iyi temizlik sonuçlarını almanın yolu Dolphin Otomatik havuz süpürgeleri ile olur. Küçük ve büyük boyutlu pislikleri hapsedebilecek iki farklı filtre çeşidi mevcuttur. Çoklu aktif fırçalama ve PowerStream hareket sistemi ile her şekildeki ve koşullardaki havuzların taban ve duvarlarını temizlemede en iyi sonucu verir.

DolphinS 200 model otomatik havuz temizleyicinin hafifliği ve hızlı olarak içindeki suyu boşaltma özelliği sayesinde herkes robotu kolaylıkla havuzundan çıkarabilir.

S 200 model otomatik havuz temizleyiciler havuzun taban, duvar ve su hattını etkili bir şekilde temizleyerek havuzunuza parlak bir görünüm kazandırır.Temizliği Dolphin S 200’e bırakın ve siz sadece eğlencenize bakın.

Yormayan kullanım

•  Filtreye üstten ulaşım – hızlı temizlik, karışık olmayan boşaltma ve yıkama

• Hafif, kolay kaldırma

•  Hızlı bir şekilde suyu pisliklerden ayırma

Kristal temizliğinin sonuçları

•  Çok katmanlı filtresi ile küçük ve büyük pislikleri hapsetme.

•  Aktif fırçalama ile yosun ve bakteriler kaldırırlır.

•  PowerStream hareket sistemi ile tüm havuz yüzeyini robot dolaşır.

İç Huzurunuz

•  Güven sağlar; ürün, sektörün lideri Maytronics tarafından üretilmiştir.

•  Endüstrinin en güvenilir elektrik bileşenleri kullanılmıştır.

•  Hızlı teknik servis ve tamir avantajı sağlar.

Dolphin S 200 Özellikleri:

İdeal Havuz: 12 m’ye kadar küçük boyuttaki havuzlar için

Çevrim Süresi:  2 saat

Kablo: 18 m

Filtrasyon: Ağ kutu filtre veya Yüksek temizlik filtresi

PowerStream Hareket Sistemi: Tabanda, duvarlarda ve su hattında benzersiz yön kabiliyeti ile tüm havuz ve yüzey koşullarında

benzersiz tutunma sağlar

Ağırlık: 7,5 kg

Güç Ünitesi: Sektörün önde gelen enerji verimliliği

Garanti: 24 ay veya 3000 saattir.

CleverClean

Tarama sistemi ile  havuzun her santimini kapsar

Çevre dostu

Ekolojik ve ekonomik -dolphin havuz robotları, diğer temizlik sistemleri tarafından tüketilen enerjinin bir kısmını kullanır.

Bu iyi haber sizin için ve dünya için

ehavuz market dolphin havuz robotları ( yetkili servis ve satış bayisidir )

dolphin Havuz robotu kullanarak dip ve duvar temizliğini yapmak çok kolaydır. Havuzun dip temizliği bakteri ve yosun oluşumu açısından çok önemlidir. Bu işlem havuzdaki parlaklık ve şeffaflığı sağlamanın yanı sıra havuz dezenfeksiyonu için büyük bir rol oynamaktadır. Sektörün önde gelen havuz robotu dolphin ile isizlere hizmet vermekteyiz.

Havuz Robotu Kullanmanın Avantajları:

dolphin Havuz Robotu kullanarak havuz temizleme zahmetinden tamamen kurtulursunuz.dolphinHavuz robotları kapalı sistem olarak tasarlanmıştır. Tüm pislikleri filtre torbasında hapsederek havuz suyuna geri göndermez.

Manuel havuz süpürgelerinde durum farklıdır, iyi bir havuz kum filtresi 50 – 100 mikron aralığında filtreleme yapar. Dolayısı ile 100 mikron altındaki tüm pislikler havuz suyuna geri döner. dolphin Havuz robotu kullanarak ters yıkama süresini uzatmak ile birlikte havuza taze su alım miktarını düşürür sünüz bunun sonucunda su ve havuz kimyasallarında tasarruf etmiş olursunuz

Kol kuvveti ile yapılan havuz dip temizliği ortalama bir havuz için bile saatler sürebilir. Yaz sıcağında veya kış soğuğunda çokça fiziksel güç gerekir. Bu nedenle genelde dışarıdan hizmet alınır. Bu hizmet de havuz işletim giderlerini artırmaktadır.

Havuz robotları kullanım alanlarına göre 3 farklı şekilde kategorize edilebilir:

  • Şahsi kullanımlı (villa ve özel mülk) yüzme havuzları..
  • Genel kullanımlı (ticari işletmeler, aquaparklar, olimpik havuzlar, site havuzları) yüzme havuzları..
  • Süs havuzları biolojik göletler için havuz robotları..
Havuz robotu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:
  • Havuz robotu seçiminde en önemli faktör havuzun taban alanıdır. Havuz robotlarının belirli çalışma kapasiteleri vardır. Havuz ölçülerinize uygun robot seçimi yapmazsanız havuz robotu yetersiz kalacaktır. Kesinlikle beklenen verim alınamayacaktır.
  • Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise havuzun kaplama zeminidir.  Betonarme havuzlar ve hazır sistem havuzlar için kullanılacak havuz robotları farklılık gösterebilir.
  • siz keyfinize bakın o işini yapsın.

Dolphin S200 Havuz Robotu

Havuz temizliğinde robot kullanımı yapacak olan kimseler ilk etapta robotun modelini araştırmalıdır. Büyük ve küçük havuzlar için farklı tasarlanan bu robotlar havuz temizliğinde en ideal sonuçları verir. Özellikle dolphin S200 havuz robotu, profesyonel temizlik isteyen işletmeler için uygundur.  Dolphin markasının S200 serisi hızlı ve çok yönlü temizleme fırça sistemine sahiptir. Fırçalama sırasında çıkan yosun artıkları ve diğer partikülleri suyun içinde yakalayarak filtresine hapseder. Böylece havuz taban ve duvarından çıkan kirler havuz suyuna karışmaz. Bu detay havuz temizliğinin tam manası ile yapılmış olduğunu gösterirken, zamandan da tasarruf etmenize yarayacaktır.

Dolphin S200 Havuz Robotu Özellikleri

Dolphin S200 serisi 12 metreye kadar olan havuzlar için uygundur. İki saat boyunca rahatlıkla çalışabilir ve bu saatler süresince performansından bir şey kaybetmeden profesyonel temizlik sunar. 18 metrelik kablosu sayesinde ek kabloya da ihtiyaç duyulmaz ve kablo toplama özelliği ile de kablolarda kırılma ve düğümlenme gibi problemler baş göstermez. Ağ filtre özelliği ile dışarıda konumlandırılan havuzlar için bile en ideal temizliği sunar.  S200 serisinde yer alan aktif ve çok yönlü fırçalama kapasitesi havuz merdivenleri, havuz köşeleri gibi alanlara bile rahatlıkla uyum sağlayarak en dar alanları bile temizler. Dolphin S200 havuz robotu ağırlığı 7,5 kg.dır hafif olması taşınmasında en büyük etmendir. Suyun içinden çıktığında ise su boşaltma sistemi sayesinde hafifliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Dolphin S200 Havuz Robotu Kullanım Avantajları

Estetik görünümü su içinde manevra kabiliyeti ve hızlı işlem yapması gibi özellikleri ile en çok tercih edilen temizlik robotlarından bir tanesidir. Dolphin S200 havuz robotu kullanım avantajlarının en önemlisi havuz içinde kullanılan temizlik ürünlerinden ve insan gücünden tasarruf etmeye yaramasıdır. İki saat boyunca duraksamadan çalışması ile de en büyük havuzları bile kesintisiz olarak temizler.  Termal oteller için ve açık yüzme havuzu temizlikleri için de son derece uygundur. Yine olimpik yüzme havuzu gibi temizlemesi zor olan ve zaman alan havuzları bile kısa süre içinde kusursuz olarak temizleyerek kullanıcısına pek çok yönden avantaj sağlar.