Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

HAVUZ ROBOTU SERVİSİ

Tüm elektro-mekanik cihazlar, hangi kalite seviyesinde olurlarsa olsunlar, belli periyotlarda, bakım veya onarım gerektirebilirler. Havuz robotları, hem birer vakum aracı, hem de birer süpürme aracı olduklarından bir çok hareketli parçaya ve motorlu bileşene sahiptir. Bu araçlar çeşitli zamanlarda, kullanım sıklığına da bağlı olarak arızalanabilir veya kırılma ve benzeri durumlar meydana gelebilir. Bu duruda yedek parça ihtiyaçları da dahil olmak üzere kapsamlı bir teknik servis desteği gerekli olacaktır. Biz s-havuzmarket.com olarak, Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimiz kapsamında Dolphin havuz robotları yetkili teknik servis desteği hizmetini sunuyoruz. Ürünlerinizi arıza durumunda bize kolayca ulaştırarak, sonuca hızlıca erişebiliyorsunuz

Ürünlerinizi kesintisiz ya da en kısa süre ile kullanım dışı olacak şekilde kullanabilmenizi biz sağlıyoruz. Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimiz mümkün olan n kısa sürede tamamlanıyor ve ürünler size teslim ediliyor ya da tercih ettiğiniz kanalla ulaştırılıyor. Firmamız Bodrum’da fiziksel mağaza ve servis istasyonunda ürünlerin servis kabulünü gerçekleştiriyor. Bunun yanında, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimizden, online olarak başvuru yaparak faydalanabiliyorsunuz. Ürünü bize ulaştırmanız, servis işlemlerinin başlaması için yeterlidir.

Neden Yetkili teknik Servis Tercih Etmelisiniz?

Yetkili teknik servis uygulamaları, ürünlerin üretici tarafından belirlenen fabrika standartlarını ifade eder. Biz marka tarafından yetkilendirilmiş ve donanıma en ileri seviyede hakim ekiplerde sunulan Dolphin havuz robotu servisi hizmetini sizlere ulaştırıyoruz. Tabi ki yetkili servis işlemlerimiz sırasında markaya ait orijinal yedek parçaları kullanıyor ve bu sayede sizlere uzun vadeli bir kullanım imkanı sunuyoruz.

Niteliksiz yedek parçalar ile gerçekleştirilen havuz robotu tamir işlemlerinde servis personeli ne kadar yetkin olursa olsun, uygun sonuçlara ulaşılamayabilir. Ayrıca yetkilendirilmemiş ve ilgili eğitimleri almamış personelin de bu işlemleri, yetkili personel kadar verimli biçimde yapabilmesi de mümkün olmayabilir. Bu durumda alacağınız hizmet, beklentilerinizi karşılamaktan çok uzak olabileceği gibi, cihazınıza zarar verme durumunda bile olabilir. Oysa biz Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimizi, üreticinin standartlarında verir ve sizlere mükemmel sonuçları vaat ederiz. Bu nedenler özellikle havuz robotu teknik servis uygulamaları noktasında bizi tercih etmeniz oldukça elzemdir.

Periyodik Bakım ve Tamir işlemleri

Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimiz kapsamında en basit bakım işleminden, en kapsamlı tamir işlemlerine kadar her işlemi gerçekleştiriyoruz. Ancak bu noktada müşterilerimizi doğru bilgilendirmek gereğini de temel değerlerimiz içerisinde benimsiyoruz. Öyle ki, bir ürünün tamiri yenilenmesinden daha yüksek bir maliyete sebep olacak yada yenileme durumunda yeterli performans elde edilemeyecekse, bu ürün hakkında açık bilgilendirmeyi yapıyoruz. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamamanız için ne gerekiyorsa, biz sizin için yapıyoruz. Elbette ürünlerinizin tamiri için öncelikle şartlar son noktaya kadar kullanılıyor. Buna rağmen herhangi bir verimsizlik veya imkansızlık söz konusu olacaksa, sizi yanıltmıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Siz de şimdi Dolphin havuz robotu servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan linki takip ederek işlemlerinizi başlatıp, ürünü bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.